Zespół CHEERS

W sobotę, 29 marca 2014 r. odbyły się X Jubileuszowe Spotkania Taneczne "Marce Dance" w Krasnymstawie.

W prezentacjach udział wzięło 36 grup i zespołów tanecznych z naszego województwa oraz Ukrainy. Zespoły prezentowały się w dwóch kategoriach tanecznych: show dance i taniec współczesny oraz w trzech kategoriach wiekowych: do lat 11; 12-15 lat; powyżej 16 lat.

Zespół "CHEERS" z Centrum Kultury w Łęcznej prowadzony przez Milenę Murat i Aleksandrę Murat - Bochen zdobył główną nagrodę tytuł Laureata Marce Dance  w kategorii show dance powyżej lat 16 za choreografię pt" Po drugiej stronie ekranu".

W Spotkaniach Tanecznych na wysokim poziomie zaprezentował się również drugi młodzieżowy zespół taneczny " ACROSS" z Centrum Kultury w Łęcznej, który w kategorii show dance 12-15 lat przedstawił choreografię pt." Roztańczony sprawdzian".

Zespół ACROSS