26 kwietnia 2014 roku ponad setka tancerzy z Centrum Kultury z Łęcznej wzięła udział w  IV Turnieju Tańca Hip Hop i Freestyle w Jastkowie. Na parkiecie prezentowali się soliści, duety oraz formaje w trzech kategoriach wiekowych. Nasi tancerze odniesli kolejne sukcesy zdobywając nagrody:

Kat. solo hip hop:
* kat. hip hop solo do lat 9:  3 miejsce Pola Walatek,
* kat. 12-15 lat- 1 miejsce Aleksandra Blacha i 3 miejsce Klaudia Mutwicka,
* kat. od 15 lat -1 miejsce Adrianna Kusyk, 2 miejsce Konrad  Wolski, 3 miejsce Aleksandra  Fiedeń.

Duety hip hop:
* kat. do lat 9:   1 miejsce dla duetu Gabrysia Prażmowska i Roksana Majewska,
* kat. 12-15 lat :  3 miejsce  Klaudia Mutwicka i Ada Księżopolska,
* kat. powyżej 16 lat : 1 miejsce  Aleksandra Blacha i Konrad Wolski, 2 miejsce Adrianna Kusyk i Aleksandra Fiedeń, 3 miejsce Nina Dec i Oliwia Żurek.

Formacje freestyle:
* 1 miejsce dla zespołu Rivers 2  w kat. do lat 9 za układ „Pogromcy hip hopowych duchów”
* wyróżnienie  dla zespołu Rivers  w kat. 10-13 lat za układ „Hip hopowy grease”
* 3 miejsce dla zespołu Fantazja w kat. 10-13 lat za układ „ Hip hop”
* 2 miejsce dla zespołu Cheers w kat.powyżej 14 lat za układ „ Po drugiej stronie ekranu”
* 3 miejsce dla zespołu Across w kat.powyżej 14 lat za układ „Roztańczony sprawdzian”

Bez miejsca, ale również świetnie zaprezentował się nasz zespół Across 2 w układzie „Freestyle”. Dzieci i młodzież zostały przygotowane przez p. Milenę Murat i Aleksandrę Murat-Bochen we współpracy ze swoimi  wychowankami Olgą Pachulec i Pauliną Osieleniec.