Centrum Kultury w Łęcznej i Starostwo Powiatowe w Łęcznej - organizatorzy 

24. EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO SYMBOLE I TRADYCJE ŚWIĄT WIELKANOCNYCH KOLOROWA WIELKANOC

informują, że w dniu 26 marca 2020 r. odbyła się ocena prac nadesłanych na konkurs.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną uroczyste wręczenie nagród odbędzie się jesienią 2020 r.

Nagrodzone prace zostaną wkrótce zaprezentowane w naszej galerii.

 

Protokół

z 24. Powiatowego Konkursu Plastycznego  - SYMBOLE I TRADYCJE ŚWIĄT WIELKANOCNYCH KOLOROWA WIELKANOC - 2020  organizowanego przez Centrum Kultury w Łęcznej, ul. Obrońców Pokoju 1, 21-010 Łęczna we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Łęcznej.

Na konkurs wpłynęło 122 prace, z czego jury odrzuciło 3 (ze względu na niezgodność techniki).

W dniu 26 marca 2020 roku jury w składzie:

  • Aneta Resztak-Fedurek
  • Andrzej Fedurek

dokonało oceny prac konkursowych i wyróżniło oraz przyznało nagrody 18 twórcom w pięciu kategoriach wiekowych:

Przedszkolaki i klasy „0”

I miejsce – Zuzanna Gil, l.5, Przedszkole w Nadrybiu

II miejsce – Franciszek Kosowski, l. 6, ZS-P w Nadrybiu

II miejsce – Karolina Czerniak, l. 7, SP nr 2 w Łęcznej

III miejsce – Aleksander Znamirowski, l.5, Przedszkole w Nadrybiu

III miejsce – Oliwia Malinowska, l.5, Przedszkole Samorządowe w Cycowie

Klasy I – III

I miejsce – Nikodem Dylewski, kl. I, SP w Puchaczowie

II miejsce – Kaja Wyka, kl. II, CK-ODK w Łęcznej

III miejsce – Antonina Prostka, kl. II, SP nr 2 w Łęcznej

III miejsce – Zuzanna Figura, kl. I, CK w Łęcznej

III miejsce – Gabriela Janocińska, kl. III, CK w Łęcznej

III miejsce – Maja Jośko, kl. III, GOK w Milejowie

Klasy IV – IV

I miejsce – Szymon Dylewski, kl.VI, SP w Puchaczowie

II miejsce – Martyna Jakubowska, kl. V, SP nr 2 w Łęcznej;

III miejsce – Kinga Lipko, kl. V, CK w Łęcznej

Klasy VII – VIII

I miejsce – Natalia Kierepka, kl. VIII, CK w Łęcznej

II miejsce – Julia Nartowska, kl. VIII, SP w Puchaczowie

III miejsce – Matylda Wójcik, kl. VIII, CK w Łęcznej

Szkoły ponadpodstawowe

Wyróżnienie – Krzysztof Grabowski, kl. I LO, Centrum Kultury w Łęcznej.

 

Krzysztof Grabowski 16 lat
Krzysztof Grabowski 16 lat
Matylda Wójcik 14 lat
Matylda Wójcik 14 lat
Julia Nartowska 15 lat
Julia Nartowska 15 lat
Natalia Kierepka 14 lat
Natalia Kierepka 14 lat
Kinga Lipko 10 lat
Kinga Lipko 10 lat
Martyna Jakubowska 11 lat
Martyna Jakubowska 11 lat
Szymon Dylewski 13 lat
Szymon Dylewski 13 lat
Antonina Prostka 8 lat
Antonina Prostka 8 lat
Kaja Wyka 9 lat
Kaja Wyka 9 lat
Nikodem Dylewski 7 lat
Nikodem Dylewski 7 lat
Zuzanna Figura 7 lat
Zuzanna Figura 7 lat
Gabriela Janocińska 9 lat
Gabriela Janocińska 9 lat
Maja Jaśko 9 lat
Maja Jaśko 9 lat
Aleksander Znamirowski 5 lat
Aleksander Znamirowski 5 lat
Karolina Czerniak 7 lat
Karolina Czerniak 7 lat
Franciszek Kosowski 6 lat
Franciszek Kosowski 6 lat
Zuzanna Gil 5 lat
Zuzanna Gil 5 lat
Oliwia Malinowska 5 lat
Oliwia Malinowska 5 lat

 

logosy m