Ogłoszenie o składaniu ofert na wynajem sceny z zadaszeniem i nagłośnienia oraz zorganizowanie stoiska wikliniarskiego i tkackiego podczas dożynek gminnych

W skład zadania wchodzi:
- wynajem mobilnej sceny z zadaszeniem o wymiarach minimum 7x6 m,
- wynajem nagłośnienia o mocy 2x5 kW uznanego producenta wraz ze stołem frontowym,  monitorowym i z obsługą.
- przygotowanie stoiska oraz pokaz pracy warsztatu tkackiego,
- przygotowanie stoiska oraz pokaz pracy warsztatu wikliniarskiego.

Realizacja zadania nastąpi w dniu 31 sierpnia 2014 r. w Ciechankach Łęczyńskich podczas trwania dożynek gminnych.

Czas trwania pokazów tkackiego i wikliniarskiego od godz. 12.00 do godz. 16.00.

Czas wynajmu sceny i nagłośnienia od godz. 11.00 do 16.00.

Prosimy o załączenie referencji firmy przy organizacji imprez tego rodzaju.

Informacje szczegółowe na temat zamówienia udziela Pani Helena Kępka pod nr telefonu 81 752 15 47 (w godzinach pracy Centrum Kultury w Łęcznej).

Termin składania ofert: do dnia 18 grudnia 2013 roku do godz. 15.00 (data i godzina wpływu).

Forma składania ofert: pocztą tradycyjną lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wybór wykonawcy nastąpi na podstawie następujących kryteriów:
- najniższa cena – 70%.
- doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju prac - 30%.

Wynik wyboru wykonawcy opublikowany zostanie na stronie www.ck.leczna.pl do dnia 19 grudnia 2013 r.

Centrum Kultury w Łęcznej zastrzega, że realizacja zamówienia przez wybranego Oferenta uzależniona będzie od pozytywnej weryfikacji wniosku o przyznanie pomocy przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Negatywna weryfikacja wyżej wymienionego wniosku nie może być podstawą roszczeń Oferenta wobec Zamawiającego.

Łęczna, 13.12.2013 r.