20 lutego 2020 r. w galerii CK-Osiedlowego Domu Kultury odbyło sie otwarcie wystawy linorytu pt. "AKT" Pawła Brodzisza.

Paweł Brodzisz mieszka i tworzy w Łęcznej, najchętniej maluje techniką olejną. Grafikę (linryt i monotypię) po praz pierwszy zaprezentował na wystawie indywiduaknej w 2017 r. W tym nurcie jego twórczości artystycznej dominują dwa tematy:pejzaż oraz kobieta. Obok malarstwa i grafiki interesuję się fotografią, plakatem oraz historią Łęcznej. Wystawiał w kraju i za granicą. Jest w Zarządzie Łęczyńskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury i Sztuki PLAMA oraz Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łęczyńskiej. Pracuje w Centrum Kultury. Prowadzi zajęcia artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jest laureatem Nagrody Kulturalnej Województwa Lubelskiego (2013) oraz Łęczyńskiego Odyńca Kultury (2015)