CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej

SZEPTY

10 października 2024 r. (czwartek), godz. 18.00
CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej, ul. Górnicza 12

Spotkanie uświetni występ duetu gitarowo-wokalnego w składzie:
Marek Miszczuk i Radosław Szewczuk

wstęp wolny

Urszula Bydlińska - ur. w ubiegłym wieku w Siedliszczu. Ukończyła historię na UMCS w Lublinie. Hobbystycznie zajmuje się malarstwem olejnym oraz akwarelą. Poetycko zadebiutowała w okresie studiów na łamach tygodnika „Angora” utworem Biedronka. Pierwszy zbiór wierszy pt. „Otulam się Tobą” ukazał się znacznie później, dopiero w 2022 roku, natomiast w 2023 wydała drugi tomik poezji „Zabłądziłam”.

Marek i Radek (Marek Miszczuk i Radosław Szewczuk)
Chełmski duet gitarowo-wokalny założony w 1994 roku przez dwóch przyjaciół. Występujący głownie dla bliskich i znajomych, z dala od głównego nurtu kulturalnego miasta. Mnożące się przeciwności i trudy dnia codziennego, nigdy nie pozwoliły im zrealizować swoich artystycznych planów. Jednak ich przyjaźń i pasja przetrwały. Przetrwały również niezliczone piosenki. Można powiedzieć, że są najdłużej nieistniejącym duetem muzycznym na świecie. W 2024 roku obchodzą 30-lecie swojego nieistnienia.