Centrum Kultury w Łęcznej
zaprasza na wystawę

POSZUKIWANIA
grupa plastyczna "MIĘDZY SZTALUGAMI"

FINISAŻ WYSTAWY 15 listopada 2024 r. o godz. 17:00

Wystawa będzie czynna od 25 października 2024 r. do 15 listopada 2024 r.
GALERIA Centrum Kultury
w Łęcznej ul. Obrońców Pokoju 1
Wstęp wolny!

______________________________________________________________

Grupę plastyczną „Między Sztalugami” - tworzą osoby, których połączyło kilka  przestrzeni. Jedną z nich jest wrażliwość na otaczający świat i niewątpliwie wielka pasja malowania. Drugą jest to, że, chcąc rozwijać swoje umiejętności, w październiku 2023 roku spotkali się w Katedrze Profesora Krzysztofa Bartnika i rozpoczęli Studia Podyplomowe z zakresu malarstwa i rysunku w Instytucie Sztuk Pięknych UMCS w Lublinie.
Kolejną łączącą przestrzenią jest chęć podtrzymywania znajomości, wspólnego malowania, wspólnej pracy oraz wzajemnego motywowania. Pochodzą z różnych zakątków makroregionu (Lublin, Warszawa, Radom), są w różnym wieku, posiadają różny dorobek artysyczny i doświadczenie, przyjaźnią się i chcą dalej ze sobą współpracować. Wystawa w CK w Łęcznej jest pierwszą po ukończeniu studiów, ale można wyrazić nadzieję, że pierwszą z wielu, które będą udziałem grupy.
Rodzą się nowe pomysły, wspólne plany.

Do pobrania:
PlikOstatnia modyfikacja