MOstrowska13

CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej zaprasza na wystawę malarstwa Moniki Ostrowskiej "kolorowe idy marcowe..."  w Galerii ODK. Wystawę można oglądać do 23 kwietnia 2013 r.

Monika Ostrowska

Urodziła się w Lublinie gdzie ukończyła studia na Wydziale Nauk Politologicznych Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Na gruncie zawodowym realizuje się zarządzając własną firmą poligraficzno-reklamową. Uprawia malarstwo sztalugowe, posługując się techniką olejną, akrylem, akwarelą i pastelem. Najchętniej przedstawiana tematyka to kwiaty, martwa natura i pejzaż. Mieszka i tworzy w Lublinie.

www.monikaostrowska.xt.pl