Syndykat fotograficzny13

CK - Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej zaprasza na wystawę zbiorową grupy pasjonatów fotografii ze Świdnika pn. "Syndykat Fotograficzny" do 21 maja 2013 r. w Galerii ODK przy ul. Górniczej 12.

Grupa pasjonatów fotografii...
Biografia
„Syndykat Fotograficzny” datuje swoje powstanie w roku 2008 poprzez zebranie założycielskie jakie odbył 19 lutego 2008 r, w gościnnych progach Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku.

W obecnej postaci „Syndykat Fotograficzny” posiada formę klubu dyskusyjnego, którego spotkania odbywają się regularnie co dwa tygodnie w środy w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku przy ul. Wyszyńskiego 14.
Założeniem grupy jest oddanie się misji fotografii i jej dokumentalnego celu. Staramy się także pielęgnować wrażliwość w postrzeganiu świata aby kiedyś w przyszłości nasza fotografia nabrała cech sztuki.
Przedmiotem spotkań grupy jest wymiana doświadczeń fotograficznych, artystycznych, prezentacja prac oraz dyskusji nad techniczną stroną zaprezentowanego materiału.

Obecny skład grupy tworzą:
Aneta Wysmulska-Pawlaczyk
Tomasz Ostański