• Uwaga!

Starostwo Powiatowe w Łęcznej

Centrum Kultury w Łęcznej

 

zapraszają

na otwarcie wystawy pokonkursowej i podsumowanie

24. Powiatowego Konkursu Plastycznego

organizowanego z okazji świąt Bożego Narodzenia

pt. "Świateczne (przy)smaki"

 

8 stycznia 2020 r. godz. 13.00

Galeria Centrum kultury w Łęcznej, ul. Obrońców Pokoju 1

 

WYNIKI:

 

Protokół

z 24. Powiatowego Konkursu Plastycznego Organizowanego z Okazji Świąt Bożego Narodzenia, pt. „Świąteczne (przy)smaki”, organizowanego przez Centrum Kultury w Łęcznej, ul. Obrońców Pokoju 1, 21-010 Łęczna.

Na konkurs wpłynęło 261 prac, z czego jury odrzuciło 16 (ze względu na niezgodność techniki lub niewłaściwy opis pracy).

 W dniu 18 grudnia 2019 roku jury w składzie:

Helena Kępka

Edyta Kasprzyk

Aneta Resztak-Fedurek

dokonało oceny prac konkursowych i wyróżniło oraz przyznało nagrody 22 twórcom w pięciu kategoriach wiekowych:

Przedszkole (3 – 6 lat):

I miejsce – Franciszek Dziekanowski, l. 6, Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej;

II miejsce – Iga Czapska, l. 3, Przedszkole Publiczne nr 4 w Łęcznej;

III miejsce – Oliwia Kuna, l. 6, Przedszkole w Puchaczowie;

Wyróżnienie – Klaudia Bychawska, l. 6, Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej;

Wyróżnienie – Laura Jasielska, l. 6, Gminny Dom Kultury w Cycowie;

Klasy I – III

I miejsce – Alicja Zalewska, kl. II, Szkoła Podstawowa w Nadrybiu;

II miejsce – Adrian Suprynowicz, kl. I, Szkoła Podstawowa w Nadrybiu;

III miejsce – Amelia Ziętek, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej;

Wyróżnienie – Julia Dębicka, kl. I, Szkoła Podstawowa w Nadrybiu;

Wyróżnienie – Ewelina Serba, kl. I, Szkoła Podstawowa w Malinówce;

Klasy IV – IV

I miejsce – Martyna jJakubowska, kl. V, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej;

II miejsce – Aleksandra Miazio, kl. VI, Gminny Dom Kultury w Cycowie;

III miejsce – Martyna Głogowska, kl. VI, Centrum Kultury w Łęcznej;

Wyróżnienie – Blanka Staszewska, kl. VI, Centrum Kultury w Łęcznej;

Wyróżnienie – Szymon Zięba, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej;

Klasy VII – VIII

I miejsce – Zuzanna Meresta, kl. VIII, Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie;

II miejsce – Julia Kłębukowska, kl. VIII, Centrum Kultury w Łęcznej;

III miejsce – Sandra Wójtowicz, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Zawieprzycach;

Wyróżnienie – Matylda Wójcik, kl. VIII, Centrum Kultury w Łęcznej;

Szkoły ponadpodstawowe

I miejsce – Karolina Borys, kl. IV Tech., Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej;

II miejsce – Natalia Piskorowska, kl. I LO, Centrum Kultury w Łęcznej;

III miejsce – Katarzyna Huszaluk, kl. I Tech., Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej;

Wyróżnienie – Krzysztof Grabowski, kl. I LO, Centrum Kultury w Łęcznej.

 

min_dsc_1638_20200108_2012511579
min_dsc_1639_20200108_1975466065
min_dsc_1642_20200108_1614964340
min_dsc_1646_20200108_1032691739
min_dsc_1647_20200108_1987198037
min_dsc_1656_20200108_2064691069
min_dsc_1661_20200108_1772352466
min_dsc_1664_20200108_2002763819
min_dsc_1667_20200108_1142001572
min_dsc_1668_20200108_1603972043
min_dsc_1670_20200108_2042629847
min_dsc_1672_20200108_1446648378
min_dsc_1682_20200108_2013956663
min_dsc_1686_20200108_1528528709
min_dsc_1688_20200108_1077549777
min_dsc_1695_20200108_1561551918

Back to top