4. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Bajkowej Łęczna 2024

4. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Bajkowej – Finał w Centrum Kultury w Łęcznej
odbędzie się

15 czerwca 2024 roku w godzinach 10.00-18.00.

W tym dniu Centrum Kultury w Łęcznej stanie się magicznym miejscem pełnym bajkowych przygód. To wyjątkowe wydarzenie od kilku lat przyciąga miłośników muzyki oraz magii baśni, tworząc niezapomniane wspomnienia zarówno dla uczestników, jak i widzów.

Podczas Festiwalu na scenie zaprezentuje się kilkudziesięciu utalentowanych finalistów, którzy zostali wyłonieni w trakcie eliminacji online spośród uczestników z całej Polski. Finaliści reprezentują różne grupy wiekowe, co zapewnia różnorodność i unikalność występów. Wydarzenie to nie tylko gala finałowa, ale również

Festyn Bajkowy, który odbędzie się na placu przy Centrum Kultury w godzinach 15.00-18.00.

W trakcie Festynu na dzieci czekają liczne atrakcje, takie jak animacje, konkursy, dmuchańce oraz stoiska z jedzeniem. Magiczna, bajkowa dekoracja festiwalu przeniesie uczestników w świat dziecięcych marzeń, tworząc niezapomnianą atmosferę.

Nieodłącznym elementem prestiżu Festiwalu jest również skład jury, w którym zasiądą znane i cenione osobistości: Krystyna Cugowska, Sylwia Przetak oraz Paulina Stekla. Ich doświadczenie i wiedza zapewnią wysoki poziom oceny występów oraz wsparcie dla młodych talentów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki, bajek i dobrej zabawy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Relacja na żywo z finału 4. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Bajkowej Łęczna 2024

Sponsorzy:

MF Machinery Sp. z o.o.EDWANEX Sp. z o.o. sp. k.Velocity CreatorsZwiązek Zawodowy Górników w Polsce Zarząd Międzyzakładowy Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A.trust ubezpieczeniarestauracja countryPiotr Plechawski Firma Handlowa "DANKOL" Mieszalnia Farb Lakierów TynkówŁęczyńskie Stowarzyszenie  Twórców Kultury i Sztuki PLAMA

Partnerzy:

Starostwo Powiatowe w ŁęcznejLubelska Szkoła Sztuki i ProjektowaniaMagdalena Groszek - Usługi makijażowe i stylizacji rzęsdywanyluszczow.eu

Patronat medialny:

TVP3 LublinPolskie Radio LublinPolskie Radio LublinWspólnota ŁęczyńskaLeczna24.plTuba Łęcznej

Organizatorzy:

leczna.jpgck