Centrum Kultury w Łęcznej, Lubelski Klub Szachowy oraz Związek Zawodowy „Kadra” LW „Bogdanka” S.A.
zapraszają na imprezę środowiskową p.n.: XIV Turniej Szachowy o "Kordzik Górniczy" Łęczna 2024, który odbędzie się 1 grudnia 2024 r. w Centrum Kultury w Łęcznej przy ul. Obrońców Pokoju 1.

Cel imprezy:

• Włączenie się w obchody święta Barbórki,
  • Promocja szachów jako wartościowej intelektualnej rozrywki,
  • Aktywne spędzanie czasu wolnego.

Organizatorzy:

Warunki uczestnictwa: W turnieju mogą wziąć udział wszyscy chętni, którzy zgłoszą się w terminie i zostaną zaakceptowani przez Organizatora. Poprzez zgłoszenie uczestnicy akceptują regulamin i wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych, a także na rejestrację fotograficzną i filmową na potrzeby wydarzenia.

Termin i miejsce:

• 1 grudnia 2024 r., Centrum Kultury w Łęcznej, ul. Obrońców Pokoju 1.
  • Odprawa techniczna o godz. 9:00, rozpoczęcie turnieju o godz. 10:00.

Zgłoszenia i informacje:

Szczegółowe informacje w poniższym regulaminie.

Zapraszamy wszystkich miłośników szachów do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Do pobrania:
PlikOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (Kordzik 2024-Regulamin[1].docx)Regulamin2024-10-24 16:50
Pobierz plik (Załączniki do Regulaminu-Kordzik 2024.docx)Karta zgłoszenia2024-10-24 16:49