Plastyka_CK.jpg

PLASTYKA - RYSUNEK, MALARSTWO, GRAFIKA (dzieci, młodzież, dorośli - grupy dziesięcioosobowe)
instruktor mgr sztuki Paweł Brodzisz

Zapraszam dzieci (od 6 lat), młodzież oraz osoby dorosłe.

Dla dzieci prowadzę zajęcia dostosowane do wieku i zainteresowań. Przygotowujemy prace w technikach malarskich, rysunkowych, mieszanych, z elementami grafiki i rzeźby. Uczestnicy zajęć biorą udział w konkursach, przeglądach i wystawach. Udział w zajęciach rozwija uzdolnienia artystyczne i umiejętności manualne.

Osoby dorosłe i młodzież zapraszam na zajęcia z malarstwa olejnego, grafiki i rysunku.
W pracowni zapewniamy niezbędne materiały plastyczne.
Na zajęciach jest mozliwość nauki podstawowych technik malarskich, rysunkowych i graficznych, nawet dla osób nie mających dotychczas doświadczenia.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i osobami dorosłymi.

zapisy u instruktora, tel. 81 7521547 lub 888823327

Zapraszamy,
Aneta Resztak-Fedurek i Paweł Brodzisz,
absolwenci Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie

Zapisy na rok kulturalny 2019/2020 - proszę zapisywać się na listę w biurze Centrum Kultury w Łęcznej.

Zajęcia rozpoczynają się 9 i 10 września 2019 r.

Nasi laureaci konkursów plastycznych

Harmonogram zajęć